fbpx

O nas

Luksusowezakupy.eu

Miejsce w którym kupisz i sprzedasz  luksusowe produkty znanych marek w bezpieczny sposób z  gwarancją autentyczności.Do każdego zakupu dołączamy dowód potwierdzający oryginalność w formie certyfikatu z numerem ewidencyjnym oraz pieczęcią.

 

Jeżeli kupili Państwo produkt marki PREMIUM poza naszym sklepem i nie jesteście pewni oryginalności – ZWERYFIKUJEMY i wystawimy certyfikat autentyczności.

Koszt usługi – 300 zł

 

Jak działamy

-udostępniamy/sprzedajemy TYLKO oryginalne produkty
-stan rzeczy musi się mieścić w trzech kategoriach ( idealny,bardzo dobry lub dobry )
-przyjmujemy produkty marek wymienionych na stronie ( jeśli chcesz sprzedać taka której nie uwzględniliśmy prosimy o kontakt)
-produkty muszą mieć wszystkie metki oraz logowania
-wszystkie przedmioty na naszej stronie przed wysyłką do kupującego będą dokładnie zweryfikowane pod względem autentyczności oraz jakości
-kupując/sprzedając na naszej stronie macie Państwo pewność bezpiecznych zakupów oraz transakcji.

Jak sprzedać

Prosimy o przesłanie na e-mail  poniższych materiałów :
-zdjęcia powinny być wykonane na jasnym lub jednolitym tle (min. 4 )
-dodany opis musi zawierać :
markę,stan,wymiary oraz cenę.
-przy opisie proszę uwzględnić czy przedmiot posiada dokument zakupu( faktura,paragon) oraz dodatki (oryginalne pudełko,opakowanie)
Prowizja w wysokości 10% / nie mniej jednak niż 300zł /będzie doliczona do kwoty wyjściowej w momencie wystawienia produktu.
Nie pobieramy opłat za wystawienie/ wyjątkiem jest gdy wysyłają Państwo produkt do nas /my robimy zdjęcia oraz szczegółowy opis/ kwota do uzgodnienia.
Jeśli zatwierdzimy / wystawimy  przedmiot i zostanie sprzedany
Osoba sprzedająca jest zobowiązana wysłać towar na swój koszt w ciągu 48h
Po sprawdzeniu zgodności towaru przelewamy wcześniej ustaloną kwotę  na konto sprzedającego.

więcej info:
zakładka KONTAKT

Jak kupić

Jeśli się Państwo zdecydują na kupno produktu  za pośrednictwem naszej strony
1.Prosimy o e-mail /KONTAKT/ lub telefon w celu ustalenia szczegółów finalizacji.

2.Prezentowane produkty wysyłamy po wcześniejszej wpłacie na konto.

3.Po zaksięgowaniu pieniędzy osoba sprzedająca wysyła do nas produkt w celu weryfikacji autentyczności oraz zgodności stanu.

4.Po zatwierdzeniu towar zostaje wysyłany do klienta kurierem / paczką ubezpieczoną.

 

Zwroty

Luksusowezakupy.eu nie jest właścicielem prezentowanych Towarów ani stroną umów sprzedaży zawieranych pomiędzy Użytkownikami a Sprzedawcami, przedmiotem których są towary. Usługodawca zapewnia jedynie techniczną możliwość prezentacji Towarów na Stronie Internetowej Serwisu oraz pośredniczy pomiędzy Użytkownikami a Sprzedawcami w zakresie płatności oraz wysyłki towaru. Nie dotyczy to przypadku, gdy Usługodawca sam będzie występować w charakterze Sprzedawcy prowadzącego sprzedaż Towarów za pośrednictwem Serwisu Internetowego.
Kupującemu nie przysługuje zwrot na podstawie art. 27 ustawy o prawach konsumenta z uwagi na fakt, iż luksusowezakupy.eu pośredniczy w umowie kupna- sprzedaży pomiędzy dwiema osobami fizycznymi, w której żadna ze stron nie ma statusu przedsiębiorcy ani statusu konsumenta. Powyższe postanowienia mają zastosowanie również w przypadku, gdy usługodawca sam występuje w charakterze sprzedawcy, prowadząc sprzedaż Towarów za pośrednictwem własnego Serwisu Internetowego, z uwagi na fakt iż nie występuje on w roli przedsiębiorcy.
Wszystkie przedmioty prezentowane na naszej stronie przed wysyłką do kupującego będą zweryfikowane pod względem autentyczności oraz zgodności z zamieszczonymi zdjęciami produktu.